פפריקה

“פפריקה” היא מסעדה ישראלית קלאסית עם טוויסט – היא לא רק מקום לאכול בו, אלא מקום לבלות בו עם כל המשפחה כמה שעות של נחת ברוכה!

ב”פפריקה” מאמינים כי מטבח ישראלי ראוי לשמו חייב להיות מגוון ורב תרבותי, יצירתי, מתובל היטב, ופשוט גם כשהוא מורכב. אבל כמעט שכחנו את העיקר -שיהיה משביע! את כל אלה ועוד תמצאו ב”פפריקה”, שהיא פשוט מסעדה ישראלית קלאסית. תנו קפיצה לתפריט – הוא מדבר בשם עצמו וכבר יגרום לכם לתת קפיצה למסעדה ולגלות בדיוק למה כל כך מהנה להיות לקוח שלנו.

מסעדת “פפריקה” היא מקום בילוי מושלם למשפחות וילדים – מלבד האוכל הנהדר, יש למסעדה עוד כמה הנאות בשרוול במיוחד עבורכם: בחגים ובאירועים מיוחדים עושים ב”פפריקה” שמח לכולם. מי שכבר פעם בא – לא יחמיץ את התענוג להבא ! למשל, בשבת לפעמים יש מאפרת שמעסיקה את הילדים, כשהם מתפנים מלכרסם את מה שהזמינו מתפריט הילדים המגוון שלנו ולהשתעשע במשחק ההרכבה המיוחד שהכנו עבורם.

ל”פפריקה” עיצוב יוקרתי ומרשים והיא רחבת ידיים במיוחד, אבל בזכות החלוקה המתוכננת שלה אפשר להרגיש בה נינוחים ואינטימיים, עם מרחב וספייס אישי. הילדים יכולים להתרוצץ בהנאה בזמן שאתם מתרווחים בשלווה בכיסאותיכם ואנחנו משרתים אתכם.

“פפריקה” פתוחה מסביב לשעון, ומספקת מענה שלם לנכים, הכולל גישה מלאה, שירותים ועוד.
“פפריקה” גם ערוכה לארח אירועים מקסימים המתאימים לעד 50-60 מוזמנים וכן לספק שירותי קייטרינג. פרטים אצלנו!